Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami:885-283-885

Skontaktuj się z nami: 885 283 885

O nas

ECOPLAN Sp. z o. o. z siedzibą w Mostkach, k. Włocławka jest firmą działającą na rynku w branży konstrukcji drewnianych, a szczególnie wiązarów prefabrykowanych łączonych na płytki kolczaste, innowacyjnych stropów skrzynkowych drewnianych oraz konstrukcji szkieletowych między innymi domów całorocznych i letniskowych.

Trzonem naszej firmy są doświadczeni projektanci, którzy wspólnie z dystrybutorem technologii płytek kolczastych – firmą Mitek Polska, byli prekursorami i popularyzatorami niniejszej technologii w Polsce.

Projekty konstrukcji dachowych wykonujemy przy wykorzystaniu programu Pamir, który jest najnowszym produktem dostępnym na rynku, dającym ogromne możliwości w projektowaniu i wspomagającym produkcję. Wykorzystywane oprogramowanie pozwala na zaprojektowanie konstrukcji zgodnie z obowiązującymi normami budowlanymi.

PRZEŚLIJ ZAPYTANIE, A MY BEZPŁATNIE SPORZĄDZIMY WYCENĘ DLA CIEBIE

Oferujemy kompleksową obsługę i wsparcie w procesie budowlanym, obejmujące w szczególności:

9

Wykonywanie wycen konstrukcji dachowych na podstawie przesłanej dokumentacji lub rysunków budowlanych

9

Wykonywanie projektów budowlanych konstrukcji dachu lub projektów budowlanych zamiennych, niezbędnych do złożenia w urzędzie

9

Wyprodukowanie konstrukcji dachu w oparciu o sporządzony projekt wykonawczy, transport na miejsce budowy i montaż przez wykwalifikowaną brygadę

9

Wykonanie dokumentacji powykonawczej, sporządzanej po montażu konstrukcji, zawierającej niezbędne atesty i gwarancji

Jak pracujemy

Nasze realizacje

Nasz zakład produkcyjny jest wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt pozwalający na  wykonanie konstrukcji drewnianych z niebywałą precyzją. Wykorzystywane przez nas drewno konstrukcyjne jest najwyższej jakości – suszone termicznie do wilgotności 12-18%, strugane czterostronnie z zaokrąglonymi krawędziami, którego parametry wytrzymałościowe są potwierdzone stosownymi znakami widocznymi na każdej z desek. Wykorzystujemy drewno konstrukcyjne o grubości przekroju 45mm i 60mm w klasie wytrzymałościowej C24, C27.

Podejmiemy chętnie współpracę z biurami projektowymi / deweloperami przy projektowaniu konstrukcji dachowych oraz ich realizacjach.

ECOPLAN –
tworzymy z natury